Przejdź do treści
Strona główna » Ostoja Karkonoska » partnerzy

partnerzy

discover Silesia

Drodzy Goście!

A gdy już poczujecie się trochę wypoczęci u nas, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty najlepszych na Dolnym Śląsku specjalistów od czasu wolnego 🙂

Gwarantujemy Wam niezapomniane przezycia.

Mamy zaszczyt przedstawić naszych partnerów – discover Silesia. 

https://discoversilesia.pl/
https://www.facebook.com/discoversilesia
tel: 502 212 882
email: biuro@discoversilesia.pl

To regionalne biuro podróży współpracujące z regionalistami! Są to przewodnicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Gildia Przewodników Sudeckich, którzy z pełnym zaangażowaniem, często przebierając się w historyczne stroje, starają się przekazać jak najwięcej informacji o naszym regionie.

Wraz z dicover Silesia proponujemy Wam niebanalne wycieczki objazdowe: Doliną Pałaców, po Krainie Wygasłych Wulkanów, Szlakiem Średniowiecznych Malowideł, czy też oglądając zabytki Doliny Bobru

https://discoversilesia.pl/wycieczka/dolina-palacow-wycieczka-jednodniowa/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/kraina-wygaslych-wulkanow/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/szlak-sredniowiecznych-malowidel/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/zabytki-doliny-bobru/

Dla amatorów pieszych wędrówek polecamy Góry Sokole, Chojnik, Śnieżkę, Wysoki Kamień, Śnieżne Kotły, Szlak Waloński. I uwierzcie nam, nie będzie to zwykła przechadzka utartymi szlakami.

https://discoversilesia.pl/wycieczka/piesza-sniezne-kotly/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/piesza-rudawy-janowickie/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/tajemnice-zamku-chojnik/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/piesza-sniezka/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/tajemnice-szlaku-walonskiego/
https://discoversilesia.pl/wycieczka/piesza-wysoki-kamien/

Szukających wrażeń nie mogą ominąć nocne wędrówki w najpiękniejsze miejsca w naszej okolicy

Więcej informacji znajdziecie Państw pod linkiem https://discoversilesia.pl/nocne-spacery/ 

To nie wszystko, ponieważ podążając śladami Walonów i księcia Henryka czy Hochenzollernów możecie zasmakować gier terenowych, natomiast na terenie dawnego majątku Menzla w Łomnicy, w budynkach folwarku i na terenie założenia parkowego poszukacie szkatuły zamkniętej na osiem zamków, kryjącej tajemniczy depozyt. Szczegóółów szukajcie pod adresem https://discoversilesia.pl/gry-terenowe/

KarkonoszeGO

Witamy Cię w naszych progach! 

Zastanawiasz się co dziś zobaczyć? Dokąd pójść? Preferujesz samodzielne wędrówki, bez organizatorów i przewodników oraz szukasz inspiracji?

Mamy coś dla Ciebie…Naszego nowego Partnera…

Najlepszy, najbogatszy i nietuzinkowy portal – @KarkonoszeGO:
https://karkonoszego.pl/
https://www.facebook.com/karkonoszeGO

Wraz z KarkonoszeGo możecie zwiedzić atrakcje Karkonoszy, Gór Izerskich, Rudaw Janowickich i Gór Kaczawskich. Prezentują oni wyjątkowe i godne polecenia miejsca w regionie. Wszystko to co powinien wiedzieć turysta odwiedzający Karkonosze i okolice. 

Znajdziesz tu:

Dlaczego Karkonosze? 

„Bo to kraina piękna i sentymentalna zarazem. Dla mieszkańców Dolnego Śląska pozostająca niemalże w zasięgu wzroku. Niecałe dwie godziny podróży z Wrocławia, trzy godziny z Poznania i trochę ponad cztery z Warszawy.

W Karkonoszach zgiełk i hałas wielkiego miasta, niemal natychmiast zamieniamy na urok, magię tutejszych miejsc i ich tajemnic.

To miejsce idealne na jednodniową eskapadę jak i dłuższy pobyt.

To dziesiątki, a nawet setki miejsc o niezwykłych historiach, pełne zakamarków o niewyjaśnionych wciąż tajemnicach. Kontakt z dziką przyrodą, wspaniałe, urokliwe miasteczka i niezwykłe atrakcje zachęcą każdego do odwiedzin.

Naszym zdaniem to najpiękniejszy region w Polsce a projektem Karkonosze GO będziemy się starali udowodnić, że mamy rację.” Karkonosze GO

#KarkonoszeGO