Przejdź do treści
nowy
o-nas41
DJI_0636
previous arrow
next arrow

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do Ostoi Karkonoskiej położonej u podnóża Karkonoszy.

Widok na Ostoję Karkonoską

Nasz ośrodek stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu położonym blisko gór, single tracków, ale nieco z dala od zatłoczonego centrum Karpacza czy Szklarskiej Poręby. Piękne miejsce, w którym położona jest Ostoja pozwoli Państwu cieszyć się urokami Karkonoszy i okolic. Z tego miejsca można wyruszyć pieszo do górskich schronisk lub przewędrować pięknymi szlakami okalającymi zamek księcia Henryka, Zamek Chojnik, czy też zalew Sosnówka.

Duża różnorodność miejsc noclegowych

Duża różnorodność miejsc noclegowych

Ostoja Karkonoska oferuje miejsca w pokojach, apartamentach i domkach o różnej wielkości, które zadowolą każdego klienta. Mamy do wynajęcia domki 4-osobowe, domki 8-osobowe, apartamenty od 8 do 11 osób, 2 apartamenty 6-osobowe i 1 apartament 4-5-osobowy oraz pokoje 2-osobowe i pokoje 3-osobowe. 

Najważniejsze jest dla nas, aby każde z oferowanych pokoi miało swój niepowtarzalny klimat

Nasze pokoje urządzone zostały w drewnianym stylu, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Łóżka są bardzo wygodne i zapeweniają niezbędny dla snu komfort. W każdym rodzaju pokoju/apartamentu/domku znajdują się łazienki. 

Wiele atrakcji

Wiele atrakcji

Posiadamy także bogaty zasób atrakcji na terenie ośrodka: piec opalany drewnem do wypieku domowej pizzy i chleba, saunę z gorącą balią oraz możiwością zażycia zimnej kąpieli w oczku wodnym o wielkości 50m2, boisko do siatki i inne – patrz zakładka atrakcje

Czworonożny przyjaciel

Czworonożny przyjaciel Ostoi Karkonoskiej

Na terenie ośrodka hasa Argos – spokojny owczarek szwajcarski, który lubi wolność, więc bywa wszędzie. Akceptujemy psiaki na terenie Ostoi (proszę o zapoznanie sie z regulaminem pobytu zwierząt)

Aby każdy mógł rozpocząc kolejny dzień w pełni sił, cisza nocna obowiązuje po godzinie 22-giej 🙂

Do dyspozycji gości oddajemy także całodobowy, bezpłatny, niestrzeżony parking.

Kochamy góry, kochamy Karkonosze i w tym miejscu zbudowaliśmy Ostoję. Mam nadzieję zauroczy również Was, dając ciszę, spokój i wytchnienie po całodniowych wędrówkach. 

Ostoja Karkonoska to owoc naszych marzeń, pasji. To wyraz tego, że w życiu ważne jest to, czego się chce i czego się pragnie. Wystarczy znać cel, a efekt zawsze przyjdzie, nawet jeśli na początku nie mamy pojęcia, jak się do tego zabrać. 

Służymy pomocą w doborze szlaków, podpowiedzią ciekawych wycieczek. Opowiemy Wam o miejscach, które warto odkryć bądź zobaczyć po raz kolejny. 

Chcemy, aby pobyt w Ostoi Karkonoskiej dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

Zapraszamy do Ostoi Karkonoskiej!